salónne ošetrenia

BEAUTY CREATION CABIN PROGRAM

Jedinečný salónny koncept pre vytvorenie sviežej, novej pleti.

Koncept profesionálnych salónnych ošetrení značky Juvena of Switzerland vytvára sviežu, novú pleť v prostredí kozmetických salónov. Tento program luxusných ošetrení bol vytvorený pre všetky dámy, ktoré si chcú dopriať viac ako bežnú domácu starostlivosť. Chcú si vychutnávať hýčkanie a rozmaznávanie vysokoúčinnými omladzujúcimi ošetreniami s viditeľnými výsledkami.

Všetky ošetrenia zahŕňajú okrem bežných postupov a masáží aj komplex revolučných, profesionálnych doplnkov, ktoré posilňujú účinky ošetrenia a umocňujú zážitok z profesionálnej starostlivosti o pleť. Po úvodnej konzultácii, čistení a diagnostike pleti nasleduje masáž pomocou kryštálových kameňov pre účinnejšie výsledky a navodenie dokonalej harmónie.

Medzi profesionálne doplnky patrí aj aplikácia textilnej masky s obsahom SkinNova SC Technology, ktorá zlepšuje kvalitu pleti a pripravuje ju na ďalšie ošetrenie. Počas jej pôsobenia sa robí akupresúra, ktorá dodáva energiu. Súčasťou ošetrení je aplikácia séra pomocou jedinečného ultrazvukového aplikátora, ktorý posilňuje pozitívne účinky prípravku.

6 unikátnych omladzujúcich ošetrení

Namiesto rozdelenia ošetrení podľa typu pleti JUVENA ponúka kozmetické riešenia na báze odbornej analýzy, ktoré vyhovujú individuálnym potrebám pleti. V priebehu ošetrenia má zákazníčka možnosť lepšie pochopiť to, akú starostlivosť jej pleť potrebuje. Kozmetické ošetrenia sa opierajú o najnovší výskum a vedecké poznatky.

Ošetrenia sa zameriavajú na hlavné potreby pleti a využívajú produkty z jednotlivých línií v kombinácii s novými salónnymi prípravkami a doplnkami.

Absolútnym skvostom a doteraz najluxusnejším ošetrením značky Juvena je Master Treatment. Jeho jedinečnosť spočíva v masáži 24−karátovým zlatom pre dosiahnutie žiarivej pleti zo zlatistým leskom.

Revolučné, profesionálne doplnky

Salonne doplnky

Fleece Mask - textilná maska s koncentrátom technológie SkinNova SC Technology pre zlepšenie celkovej kvality pleti, podporu jej sviežosti a žiarivosti.

Gold Leaf - zlatý lístok určený výhradne pre ošetrenie Master Treatment pre zachytenie jasu a žiarivosti pleti.

Masáž krištáľmi - spája intenzívny dotykový kontakt s harmonizujúcou silou krištáľov. Pre podporu vnímavosti, schopnosti rozhodovať sa a vývoj.

Ošetrenie pre nové zákazníčky - úvodné 30 minútové ošetrenie pre zákazníčky, ktoré si chcú vyskúšať profesionálne ošetrenie pleti, či zoznámiť sa s jedninečnou starostlivosťou o pleť JUVENA.


BEAUTY CREATION CABIN PROGRAM ponúka tieto špeciálne a exkluzívne ošetrenia:

MASTERCAVIAR

Trvanie: 120 minút. Odporúčaná cena: 115 €.

Luxusné omladzujúce a hýčkajúce ošerenie prináša absolútny relax. Výživa, hydratácia a omladenie pleti a pokožky tela. S týmto ošetrením si doprajete najviac luxusných pôžitkov a účinkov. Prekonáva očakávania aj najnáročnejších zákazníčok.

Určené pre zákazníčky, ktoré očakávajú viditeľný a dlhotrvajúci efekt ošetrenia, pričom uprednostňujú bohaté, hodvábne a hladké konzistencie prípravkov.

MASTER OŠETRENIE

Trvanie: 120 minút. Odporúčaná cena: 99 €.

Exkluzívne komplexné omladzujúce ošetrenie. Výrazné zlepšenie kvality pleti, posilnenie zvnútra, vyhladenie a rozjasnenie.

Rovnako ako kozmetická línia MasterCare, aj toto ošetrenie je určené dámam, ktoré chcú pre seba a svoju pleť to najlepšie. Ošetrenie spája všetky luxusné aplikačné kroky.

GOLD GLAM MINI OŠETRENIE

Trvanie: 45 minút. Odporúčaná cena: 55 €.

Omladzujúce rozjasňujúce mini ošetrenie. Podpora žiarivosti, osvieženie, omladenie a rozjasnenie pleti.

Ošetrenie pomocou zlatých plátkov pre dokonalé rozjasnenie, rozžiarenie, upokojenie a farebné zjednotenie pleti. Dodáva energiu, posilňuje a dokonale pripraví pleť pred aplikáciou make-upu.

OMLADZUJÚCE OŠETRENIE

Trvanie: 90 minút. Odporúčaná cena: 55 €.

Hydratačné, posilňujúce a spevňujúce ošetrenie pre všetky typy pleti. Zlepšenie kvality, oživenie, osvieženie a rozjasnenie pleti. Zmiernutie prejavov starnutia.

Zohľadňuje aktuálne potreby pleti. Pleť je rozmaznávaná vyváženou kombináciou techník ručnej masáže a profesionálnych pomôcok.

REGENERATE & RESTORE

Trvanie: 90 minút. Odporúčaná cena: 75 €.

Posilňujúce regeneračné ošetrenie pre zrelšiu pleť s extra dávkou hýčkania. Posilnenie, obnova prirodzenej regenerácie, omladenie pleti + masáž rúk.

Zohľadňuje aktuálne potreby pleti. Pleť je rozmaznávaná vyváženou kombináciou techník ručnej masáže a profesionálnych pomôcok.

ENERGIZUJÚCE OŠETRENIE

Trvanie: 60 minút. Odporúčaná cena: 40 €.

Ergizujúce skrášľujúce ošetrenie. Omladenie, zvýšenie vnútornej energie pleti, podpora vitality a ochrana pred vonkajším poškodením.

Okrem prvkov klasického ošetrenia si zákazníčky môžu vychutnať prvky akupresúry a chladivú synchronizovanú mašáž s krištáľom, ktorá aktivuje mikrocirkuláciu pleti.

DETOXIKAČNÉ OŠETRENIE

Trvanie: 90 minút. Odporúčaná cena: 63 €.

Naše každodenné zvyklosti, dopad životného prostredia na pleť a každodenný stres môžu obmedziť funkcie a fungovanie našej pleti. Prípravky JUVENA Phyto De-Tox obsahujú účinné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú a aktivujú vlastné detoxikačné systémy pleti, navyše zabezpečujú intenzívnejšiu detoxikáciu a očistu v hĺbke pleti.

Detoxikačné ošetrenie je ideálne pre všetky typy pleti, a najmä pre zákazníčky ktoré potrebujú pleť posilniť zvnútra, chcú zabrániť predčasnému starnutiu a poškodeniu buniek a chcú dopriať svojej pleti jemný, prírodný detox a intenzívnu hydratáciu vďaka čistým rastlinným zložkám (Phyto De-Tox prípravky neobsahujú parabény).

PROMO OŠETRENIE

Trvanie: 30 minút. Odporúčaná cena: 30 €.

Promo ošetrenie pre zákazníčky, ktoré vyhľadávajú rýchle a účinné riešenia. Relaxovaná, oživená pleť, pripravená na následnú aplikáciu make-upu.

Skrátené, no efektívne kozmetické ošetrenie slúži na zoznámenie nových zákazníčok s prípravkami Juvena a salónnym programom značky. Aj keď trvá polhodiny, jeho účinok je intenzívny.

ČISTENIE + ÚVODNÉ OŠETRENIE

Trvanie: 70 alebo 60 minút. Odporúčaná cena: 40 alebo 25 €.

Hĺboké čistenie, upokojenie a hydratácia pleti s alebo bez fleece masky.Kozmetické salóny

Kozmeticke salony

Svet uvoľnenia, zážitkov a pohodlia...
Jedinečný koncept salónnych ošetrení je zárukou komfortu, efektivity a viditeľných výsledkov. Blaho príjemnej masáže spojenej s pocitom dokonalého uvolnenia. Ošetrenie podľa Vášho výberu si môžete vychutnať v pokojnom prostredí nasledujúcich kozmetických salónov:

FAnn Beauty »

Dolná 11, BANSKÁ BYSTRICA (tel.: 0917 820 190)

Eviva »

Svetlá ul. 8, BRATISLAVA (tel.: 02/628 038 03)

Frais - Inštitút zdravia a krásy »

Radlinského 2, BRATISLAVA (tel.: 02/524 440 22)

Salón Phi Phi »

Rustaveliho 8, BRATISLAVA - RAČA (tel.: 0910 906 250)

Spaklinik »

Relaxx Centrum, Einsteinova 7, BRATISLAVA
(tel.: 02/682 309 11)

Kozmetický salón Vrátilová Andrea

Priestory salónu Eviva, Svetlá ul. 8, BRATISLAVA
(tel.: 0910 153 653)

Salón Božena Novotná »

Jána Hollého 10, PREŠOV
(tel.: 0905 838 131)

Kozmetické štúdio Ilovská Marcela

Vysokoškolákov 41, ŽILINA (tel.: 0903 370 903)


home  |  distributér  |  juvena.com

COPYRIGHT © 2016 GLAMOUR Slovakia, a.s.