DVOJNÁSOBNÁ REVOLÚCIA

Jedinečnosť značky JUVENA

Vedci JUVENA sa mnoho rokov zaoberali výskumom procesov, ktoré vedú k starnutiu pleti. Zistili, že zdroj novej, sviežej pleti leží nečinne v jej kmeňových bunkách, pričom rozhodne závisí na stave bunkového mikroprostredia.

Tieto poznatky viedli k vyvinutiu technológie SkinNova SC Technology, ktorú si nechala JUVENA patentovať - dvojnásobnej revolúcii, ktorá zahŕňa technológiu SkinNova Technology a peptid kmeňových buniek.

Peptid kmeňových buniek podporuje činnosť vlastných kmeňových buniek, teda je zdrojom sviežej novej pleti. SkinNova Technology vytvára ideálne mikroprostredie pr všetky bunky pleti. Umožňuje im optimálne sa vyvíjať a navzájom lepšie komunikovať, zlepšuje zásobovanie buniek výživnými zložkami a ich lepšiu organizáciu. Zároveň chráni životný potenciál obnovy kmeňových buniek v pleti.

Táto "dvojnásobná revolúcia" predstavuje ohromne efektívny a pritom k pleti šetrný spôsob obnovy nových buniek, ktorý posilňuje, zjemňuje a upravuje jej štruktúru celkom jedinečne. Kvalita pleti sa výrazne zlepšuje zvnútra von.

SKINNOVA SC TECHNOLOGY

Obr. 1

Obr. 2

Obr. 3

Obr. 4

Obr. 5


Obr. 1   S pribúdajúcim vekom sa regeneračné procesy v pleti spomaľujú a už nefungujú dokonale. Dôsledkom je, že v pleti vzniká čoraz menej nových buniek, rýchlejšie sa vysušuje, stenčuje, stráca pružnosť, objavujú sa na nej linky a vrásky.

Obr. 2   Technológia Skin Nova Technology vytvára v pleti ideálne mikroprostredie pre optimálny vývoj všetkých buniek pleti. Tým podporuje prijímanie výživných látok a medzibunkovú organizáciu.

Obr. 3   Peptid kmeňových buniek je prenesený v prenosnom systéme formou lipozómu priamo do vlastných kmeňových buniek pleti s cieľom aktivovať ich. Vďaka tomu sa reprodukujú a vytvárajú svieže, nové bunky pleti.

Obr. 4   Prostredníctvom technológie Skin Nova Technology sa nové bunky môžu optimálne vyvíjať...

Obr. 5   ... takže ich životný potenciál na obnovu je dobre chránený.

Výsledok: kvalita pleti je výrazne zlepšená. Svieža, nová pleť – v každom veku.

PRVÁ REVOLÚCIA z lekárskeho výskumu

Profesorka Odile Damour

Profesorka Odile Damour objavila technológiu Skin Nova Technology, ktorá umožňuje vytvorenie novej pleti v Petriho miske a tým umožnila záchranu života nespočetnému množstvu obetí popálenín.

Profesorka Odile Damour,
objaviteľka technológie Skin Nova Technology


DRUHÁ REVOLÚCIA z výskumu kmeňových buniek

Dr. Sven Gohla

V spolupráci s poprednými biotechnologickými inštitútmi vyvinul profesor Dr. Sven Gohla, peptid, ktorý aktivuje vlastné kmeňové bunky pleti.

Profesor Dr. Sven Gohla,
objaviteľ peptidu kmeňových buniekhome  |  distributér  |  juvena.com

COPYRIGHT © 2016 GLAMOUR Slovakia, a.s.