o juvene

Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" – mladistvosť – a označuje oboje: víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou a v roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami.

V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie, ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 svetu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku.

V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu: uviedla do sveta kozmetiky technológiu Skin Nova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V roku 2009 výskumníci JUVENA objavili peptid kmeňových buniek. Spojením technológie Skin Nova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology*. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy.

vízia značky

Pre značku JUVENA mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu – jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Priekopnícka duša značky JUVENA spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli k vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku. Pre všetky ženy, ktorých čas je teraz.

* Symbióza technológie Skin Nova Technology a peptidu kmeňových buniek.

Viac ako 60 rokov špecialista na omladzovanie

50-te

60-te

70-te

80-te

90-te

2000

DNES


home  |  distributér  |  juvena.com

COPYRIGHT © 2016 GLAMOUR Slovakia, a.s.