MIRACLE CLEANSING WATER

Expresná čistiaca voda na tvár & oči

Miracle Cleansing Water Novinka

Pre pleť, ktorá potrebuje šetrné a osviežujúce čistenie. Upokojujúca čistiaca voda odstraňuje make-up, ako aj usadeniny a škodlivé látky z vonkajšieho prostredia jednoducho a dôkladne bez podráždenia pleti. Delikátne zloženie s výťažkom bieleho lekna a pantenolu je vhodné pre všetky typy pleti. Čistí pleť tváre a očných kontúr v jedinom kroku. Perfektne pripravuje pleť na aplikáciu ošetrujúcich prípravkov.

  • Čistí pleť tváre a delikátnu oblasť očných kontúr šetrne, a pritom dôkladne v jednom jedinom kroku.
  • Hydratačná spŕška pre dobrý pocit počas čistenia i po ňom.
  • Vláčna a jemná k citlivým partiám tváre.
  • Ideálna aj pre rituál dvojitého čistenia.

Použitie:

Rýchle čistenie: navlhčite jeden, alebo dva vatové tampóny dostatočným množstvom čistiacej vody Miracle Cleansing Water a jemne prechádzajte po pleti tváre. Začnite v oblasti očných kontúr, a pokračujte po celej tvári.

Čistiaci rituál: najprv vyčistite oblasť očí a tváre s čistiacou vodou Miracle Cleansing Water, a potom tváre umyte pomocou rozjasňujúcej čistiacej peny Clarifying Cleansing Foam a Miracle kefky – pre svieži a revitalizačný čistiaci rituál. Následne pleť opláchnite dostatočným množstvom vody!

Alebo: Najprv pleť vyčistite s upokojujúcim čistiacim mliekom Calming Cleansing Milk, potom ju v druhom kroku osviežte čistiacou vodou Miracle Cleansing Water. Neoplachujte!


home  |  distributér  |  juvena.com

COPYRIGHT © 2016 GLAMOUR Slovakia, a.s.